Občas je člověk nemocný a není ve škole.
Občas si prostě zapomene zapsat domácí úlohu.
Občas prostě …

Na těchto stránkách najdete přehled toho, co se děje ve škole na hodinách Matematiky.
|
odkazy na učebnice které můžete použít, link na Cermat a jiné portály na procvičování a jiné informace k přijímacím zkouškám
|
🎯 Přijímačky se blíží — pojďme na to společně!
Přijímačky nejsou jen test – jsou příležitostí ukázat, co ve vás je. Všechno, co jste se naučili, každý krok, který jste udělali, vás dovedl až sem. A to už samo o sobě stojí za obrovskou pochvalu.
💡 Pamatujte:
- Nejde o dokonalost, ale o snahu.
- Chyby nejsou selhání – jsou součástí cesty.
- Každý z vás má na to, aby uspěl. Opravdu.
Každou středu během konzultačních hodin máte možnost připravovat se na přijímací zkoušky. Čeká vás práce s pracovními listy, učebnicí, kterou jste si zakoupili, testy od Cermatu i dalšími materiály.
📚 Jak to bude probíhat?
- Na každou konzultaci dostanete sadu příkladů k procvičení — vždy na celý týden.
- Vaším úkolem je je doma vyřešit. Čím víc příkladů zvládnete, tím lépe!
💡 Proč je to důležité?
Jednoduché výpočty si díky pravidelnému tréninku zautomatizujete. To znamená, že u přijímaček nebudete ztrácet čas nad tím, co už máte v malíčku — a zůstane vám víc prostoru na složitější úlohy.
📝 Narazíte-li na příklad, se kterým si nebudete vědět rady, neváhejte ho přinést – klidně osobně, e-mailem, přes WhatsApp nebo Messenger. Ráda se na něj podívám a společně ho probereme.
💪 Teď je to na vás!
Přijímačky nejsou strašák, když víte, jak na ně. Využijte konzultace naplno, ptejte se, trénujte — a uvidíte, že to půjde!
🎯 Zápisy a úkoly z konzultací
2025-10-22
- konzultace zadaných příkladů: 14/1-4
- do příští hodiny vyplnit: 16/12-16
2025-10-15
- zkontrolován PL kdo ho odevzdal
- probráno: 10/1-7, 11/8-9
- do příští hodiny vyplnit: 11/10-12, 14/1-7, 15/8-11
📚 Tipy na poslední dny:
- Opakujte chytře – krátce, pravidelně, s přestávkami.
- Spěte dost. Mozek potřebuje odpočinek.
- Ptejte se, sdílejte, pomáhejte si navzájem. Spolu to zvládnete líp.
🌈 Ať už to dopadne jakkoliv, jste silní, schopní a jedineční. Přijímačky jsou jen jedna kapitola – ne celý příběh. Držím vám palce! 👍
|
V současné době zadávám úkoly, písemky atd. přes EduPage. Přesto můžete stránky využít pro výuku. Najdete zde prezentace, zápisy, učivo a jiné zajímavosti. |
|
Učitel se ptá Pepíčka: „Máš v kapse korunu, desetikorunu a dvě dvacetikoruny. Když vytrousíš jednu dvacetikorunu, co budeš mít v kapse?” |